گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak AM

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak AM

via

گیت تک آنتن Partak

نوع تکنولوژی : AM
تعداد آنتن: تک آنتن
فرکانس پاسخ گویی: ۵۸ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak

منظور از دزدگیر فروشگاهی تک آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در دزدگیر فروشگاهی تک آنتن پارتاک گیرندگی یا میزان آشکاری از دو طرف آنتن یکسان می باشد به طوری که گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک AM از هر طرف توانایی آشکارسازی ۱۵۰ سانتی متر برای تگ و ۱۰۰ سانتی متر برای لیبل را دارد. گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak مناسب برای استفاده در موبایل فروشی ها، لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر و ادکلن فروشی می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی دو انتن پارتاک و گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak باید گفت که گیت فروشگاهی تک آنتن با تکنولوژی AM اگر در وسط درب فروشگاه نصب شود قادر به پوشش دهی درب هایی تا ۳۰۰ سانتی متر با کاربری تگ های سخت و پوشش دهی درب های با عرض ۲۰۰ سانتی متر با لیبل امنیتی می باشد. در صورتی که عرض درب کمتر از ۱۲۰ سانتی متر باشد آنتن گیت را در یک طرف درب فروشگاه نصب می کنند که در این حالت توصیه می شود در قسمت پشت آنتن گیت، تگ فروشگاهی وجود نداشته باشد.

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak AM

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak AM با پوشش فرکانسی ۵۸ مگا هرتز دارای ابعاد ۳٫۲*۴۰*۱۵۰ سانتی متر می باشد. جنس فریم آنتن این گیت فروشگاهی از MDF می باشد و در دو رنگ سیاه وسفید موجود است.

این محصول دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض و ساخت کشور ایران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *