گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak RF

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak RF

via

گیت تک آنتن Partak

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: تک آنتن
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak

گیت فروشگاهی Partak تک آنتن RF می تواند از دو طرف تگ و لیبل را شناسایی کرده و گیرنده و فرستنده در یک آنتن قرار گرفته است. این گیت فروشگاهی تک آنتن از هر طرف تا عرض ۱۰۰ سانتی متر، تگ را ردیابی کرده و آلارم را اعلام می کند. گیت فروشگاهی تک آنتن Partak مناسب برای استفاده در هایپر مارکت، سوپر مارکت، پوشاک، لوازم آشپزخانه و عینک می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک، گیت فروشگاهی دو آنتن پارتاک و گیت فروشگاهی دو آنتن دنا اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Partak باید گفت که این آنتن برای تگ فروشگاهی بزرگ و متوسط تا عرض ۲۰۰ سانتی متر  و برای لیبل امنیتی ۴*۴ تا عرض ۱۴۰ سانتی متر را پشتیبانی می کند به صورتی که اگر آنتن در وسط درب ورودی قرار بگیرد از هر طرف ۷۰ سانتی متر را جواب می دهد. اگر دهانه ی ورودی فروشگاه  کمتر از ۱۰۰ سانتی متر باشد آنتن گیت را در یک طرف درب فروشگاه نصب می کنند که در این حالت توصیه می شود در قسمت پشت آنتن گیت، تگ فروشگاهی وجود نداشته باشد.

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak RF

گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک Partak RF دارای دو رنگ سفید و مشکی می باشد. جنس بدنه گیت تک آنتن پارتاک از MDF و UPVC است. مصرف انرزی این گیت ۱۰ وات می باشد. این محصول دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض بوده و ساخت کشور ایران می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *