گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان Jikan

گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان Jikan

via

گیت تک آنتن Jikan

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: ۱ عدد
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Jikan

منظور از دزدگیر فروشگاهی تک آنتن این است که بورد الکترونیکی فرستنده و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در دزدگیر فروشگاهی تک آنتن ژیکان گیرندگی یا میزان آشکاری از دو طرف آنتن یکسان می باشد به طوری که گیت فروشگاهی تک آنتن از هر طرف توانایی آشکارسازی ۱۰۰ سانتی متر با تگ سخت و ۷۰ سانتی متر با لیبل امنیتی را دارد.

معرفی گیت فروشگاهی  B100

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی تک آنتن Jikan باید گفت که در گیت فروشگاهی تک آنتن اگر تکنولوژی RF در وسط درب فروشگاه نصب شود قادر به پوشش دهی درب هایی تا ۲۰۰ سانتی متر با کاربری تگ سخت و ۷۰ سانتی متر با با لیبل امنیتی را دارد. گیت فروشگاهی C100 از به خاطر وجود لیبل امنیتی و تگ فروشگاهی با اندازه های مختلف در هایپر ماکت ها و فروشگاهای بزرگ که تمام اقلام لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، لوازم ورزشی، کیف و کفش، پوشاک، لوازم آشپزخانه و کتاب فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی  B700، گیت فروشگاهی  B100 و گیت فروشگاهی  DH700 اشاره نمود.

گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان Jikan

همچنین لازم به ذکر است از گیت ضد سرقت  RFدر صورت نیاز برای کتابخانه و بایگانی باید از لیبل با اندازه ۴*۴ استفاده شود چون نسبت به لیبل ۱*۴ نازک تر بوده و به راحتی لای صفحات کتاب جای می گیرد. ضمنا این گیت فروشگاهی تمام نقاط کور فروشگاه را پوشش می دهد که از ارتفاع پایه گیت ۱۶۰سانتی متر ، عرض ۳۴٫۵ سانتی متر و ضخامت پایه ۶سانتی متر  برخوردار است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت گیت ضد سرقت فروشگاهی  C100بین مصرف کندگان خود این است که نسبت به عرض خروجی فروشگاه می توان از ۳ پایه به صورت RX/TX/RX (گیرنده/فرستنده/گیرنده)تا ۷ پایه نصب شود.

از وسایل جانبی گیت فروشگاهی  C100آداپتور می باشد. دزدگیر فروشگاهی مدل c100 به دلیل برخورداری از جنس آلومینیوم ضد حریق بوده و در صورتی که در معرض شدید آفتاب قرار بگیرد مشکلی در آلارم دادن به وجود نمی آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *