گیت فروشگاهی جفت آنتن پارتاک Partak AM

گیت فروشگاهی جفت آنتن پارتاک Partak AM

via

گیت جفت آنتن Partak

نوع تکنولوژی : AM
تعداد آنتن: جفت آنتن
فرکانس پاسخ گویی: ۵۸ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Partak

منظور از گیت فروشگاهی جفت آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده در یک آنتن و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. دزدگیر فروشگاهی دو آنتن (DUAL) پارتاک AM دارای دو ورژن می باشد که در ورژن یک گیرندگی یا میزان آشکار سازی در میان دو آنتن پارتاک ۱۴۰ سانتی متر با تگ فروشگاهی و ۱۱۰ سانتی متر با لیبل امنیتی می باشد. همچنین میزان گیرندگی در پشت هر آنتن با تگ به میزان ۳۰ سانتی متر و با لیبل امنیتی ۱۵ سانتی متر است. این گیت فروشگاهی مناسب برای لوازم آرایش، عطر و ادکلن، موبایل و قطعات آن می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک AM و گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک AM اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Partak

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Partak باید گفت که در ورژن دو این گیت گیرندگی یا میزان آشکار سازی در میان دو آنتن ۱۷۰ سانتی متر با تگ و ۱۳۰ سانتی متر با لیبل امنیتی می باشد. همچنین میزان گیرندگی در پشت هر آنتن با تگ به میزان ۳۰ سانتی متر و با لیبل امنیتی ۱۵ سانتی متر است. به دلیل بدنه ی بسیار مستحکم، ظاهرخوب و قیمت مناسب این محصول پرفروش می باشد.

گیت فروشگاهی جفت آنتن پارتاک Partak AM

گیت فروشگاهی جفت آنتن پارتاک Partak AM با پوشش فرکانسی ۵۸ مگا هرتز دارای مصرف انرژی ۱۲۰ وات می باشد. جنس فریم آنتن این گیت فروشگاهی از MDF بوده و در دو رنگ سیاه وسفید موجود است.

این محصول دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض و ساخت کشور ایران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *