گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan AM

گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan AM

via

گیت جفت آنتن Jikan

نوع تکنولوژی : AM
تعداد آنتن: جفت آنتن
فرکانس پاسخ گویی: ۵۸ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Jikan

منظور از گیت فروشگاهی جفت آنتن این است که برد الکترونیکی فرستنده در یک آنتن و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. دزدگیر فروشگاهی دو آنتن (DUAL) ژیکان AM دارای دو ورژن می باشد که در ورژن یک گیرندگی یا میزان آشکار سازی در میان دو آنتن پارتاک ۱۴۰ سانتی متر با تگ فروشگاهی و ۱۱۰ سانتی متر با لیبل امنیتی می باشد. همچنین میزان گیرندگی در پشت هر آنتن با تگ به میزان ۳۰ سانتی متر و با لیبل امنیتی ۱۵ سانتی متر است. این گیت فروشگاهی مناسب برای لوازم آرایش، عطر و ادکلن، کیف و کفش، موبایل و تبلت می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان AM و گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان AM اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Jikan

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Jikan باید گفت که در ورژن دو این گیت گیرندگی یا میزان آشکار سازی در میان دو آنتن ۱۷۰ سانتی متر با تگ و ۱۳۰ سانتی متر با لیبل امنیتی می باشد. همچنین میزان گیرندگی در پشت هر آنتن با تگ به میزان ۳۰ سانتی متر و با لیبل امنیتی ۱۵ سانتی متر است. به دلیل بدنه ی بسیار مستحکم، ظاهرخوب و قیمت مناسب این محصول پرفروش می باشد.

گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan AM

گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیان Jikan AM با پوشش فرکانسی ۵۸ مگا هرتز دارای مصرف انرژی ۱۲۰ وات می باشد. جنس فریم آنتن این گیت فروشگاهی از گلاس UPVC و MDF بوده و در دو رنگ سیاه وسفید موجود است.

این محصول دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض و ساخت کشور ایران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *