گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan RF

گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan RF

via

گیت جفت آنتن ژیکان

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: جفت آنتن
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Jikan

در گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان یک آنتن برای فرستنده و یک آنتن برای گیرنده تعبیه شده است. در صورت قرار گرفتن تگ فروشگاهی یا لیبل امنیتی ما بین گیرنده و فرستنده آلارم گیت به صدا در می آید و مانع از خروج کالا از فروشگاه می شود. این گیت فروشگاهی مناسب برای لباس فروشی ها، روسری فروشی ها، لوازم آشپزخانه و فروشگاه های کوچک می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان RF و گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان RF اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Jikan

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی جفت آنتن Jikan باید گفت اگر آنتن ها در داخل فروشگاه قرار بگیرند قدرت شناسایی برای تگ متوسط تا ۱۴۰ سانتی متر و برای لیبل امنیتی تا ۱۱۰ سانتی متر می باشد. در صورتی که آنتن ها در معبر قرار داشته باشند قدرت شناسایی برای تگ متوسط تا ۲۰۰ سانتی متر و لیبل امنیتی تا ۱۴۰ سانتی متر بوده و اگر آنتن ها داخل مغازه باشند قدرت شناسایی در پشت انتن برای تگ تا ۳۰ سانتی متر و برای لیبل تا ۱۵ سانتی متر می باشد

گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan RF

گیت فروشگاهی جفت آنتن ژیکان Jikan RF با پوشش فرکانسی ۸٫۲ مگا هرتز دارای مصرف مصرف انرژی ۱۰ وات می باشد که هزینه ی مصرفی برق را به حداقل می رساند. جنس فریم آنتن این گیت فروشگاهی از MDF بوده و رنگ آن به کمک دکمه ای که روی آنتن قرار دارد تغییر می کند.

این محصول دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض و ساخت کشور ایران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *