گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak RF

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak RF

via

گیت سه آنتن Partak

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: ۳ آنتن
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Partak

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک از سه عدد برد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده در طرفین و یک عدد گیرنده در وسط تشکیل شده است. گیت سه آنتن Partak مناسب برای استفاده در هایپر مارکت، فروشگاه های بزرگ، سوپر مارکت، پوشاک، کتاب فروشی و غینک فروشی می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن پارتاک و گیت فروشگاهی دو آنتن پارتاک اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Partak

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Partak باید گفت که چیدمان این محصول به گونه ای می باشد که برای تگ قروشگاهی متوسط ۲۰۰ سانتی متر و تگ بزرگ تا ۵۰ سانتی متر را پوشش می دهد. همچنین برای لیبل امنیتی ۴*۴ از ۱۷۰ سانتی متر تا ۲۴۰ سانتی متر جواب دهی دارد. گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک بیشتر برای فروشگاه های بسیار بزرگ با خروجی تا ۳۵۰ سانتی متر گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. از این مدل گیت فروشگاهی در هایپر مارکت ها هم بسیار زیاد استفاده می شود.

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak RF

گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک Partak RF با نصب منبع برق اضطراری که بر روی آنتن ها دارد مشکل سرقت از فروشگاه را به حداقل رسانده است. این گیت دارای دو رنگ سفید و مشکی می باشد. همچنین گیت فروشگاهی Partak دارای ۳۶ ماه گارانتی تعویض است. گیت فروشگاهی سه آنتن پارتاک ساخت کشور ایران و تولید داخل می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *