گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan AM

گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan AM

via

گیت سه آنتن Jikan

نوع تکنولوژی : AM
تعداد آنتن: ۳ آنتن
فرکانس پاسخ گویی: ۵۸ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Jikan

گیت فروشگاهی سه آنتن Jikan از سه عدد برد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده  و یک گیرنده تشکیل شده است (RX/TX/RX)، (فرستنده/گیرنده/فرستنده) که اصطلاحا به آن (+DUAL) می گویند. گیت سه آنتن Jikan مناسب برای استفاده در لوازم آرایشی، پوشاک، عینک فروشی، کیف و کفش، موبایل فروشی و عطر و ادکلن می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی تک آنتن ژیکان و گیت فروشگاهی دو آنتن ژیکان اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Jikan

در ادامه معرفی گیت فروشگاهی سه آنتن Jikan باید گفت که گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان با همان منبع تغذیه ای روشن می شود که سیستم های تک آنتن و دو آنتن را روشن می کند. چیدمان این محصول به گونه ای می باشد که برای کاربری های با استفاده از  تگ قروشگاهی سخت با خروجی های بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ سانتی متر و برای لیبل امنیتی با خروجی های بین ۲۰۰ تا ۲۷۰ سانتی متر استفاده می شود. مصرف انرژی بسیار پایین گیت فروشگاهی ژیکان AM که تنها ۱۳۰ وات می باشد را می توان منحصر به این مدل دانست.

گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan AM

گیت فروشگاهی سه آنتن ژیکان Jikan AM دارای دو رنگ سفید و مشکی می باشد. جنس فریم آنتن آن از گلاس UPVC و MDF می باشد.  پوشش فرکانسی گیت سه آنتن ژیکان ۵۸ مگا هرتز می باشد. این محصول دارای ۳۶ ماه گارانتی  و ساخت کشور ایران می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *