گیت فروشگاهی پریونت Prevent A400

گیت فروشگاهی پریونت Prevent A400

via

گیت ضدسرقت فروشگاهی A400

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: ۲ عدد
فرکانس پاسخ گویی : ۸٫۲مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی A400

گیت فروشگاهی مدل A400 در سه مدل تک آنتن، جفت آنتن و سه آنتن موجود می باشدکه قطعا قدرت شناسایی تگ ها برای هر کدام متفاوت است. این گیت فروشگاهی مناسب برای استفاده در پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش، لوازم آشپزخانه و هایپر مارکت می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی پریونت F400، گیت فروشگاهی P300 و گیت فروشگاهی p400 اشاره کرد.

معرفی گیت فروشگاهی A400

در ادامه به معرفی گیت فروشگاهی  A400می پردازیم. فاصله ی مناسب برای تگ فروشگاهی متوسط در مدل تک آنتن از هر طرف ۷۵ سانتی متر، جفت آنتن ۱۵۰ سانتی متر و سه آنتن بین گیرنده و فرستنده ۱۵۰ سانتی متر که در مجموع ۳۰۰ سانتی متر می باشد. همچنین فاصله مناسب برای لیبل امنیتی ۴*۴ در مدل تک آنتن ۷۰ سانتی متر، جفت آنتن ۱۴۰ سانتی متر و سه آنتن ۱۴۰ سانتی متر است.

گیت فروشگاهی پریونت Prevent A400

گیت فروشگاهی پریونت Prevent A400 قابلیت حک لیزری لوگو را دارد. یکی دیگر از ویژگی های این گیت نورپردازی داخل آنتن آن است. گیت ضد سرقت A400 در چهار رنگ استاندارد موجود بوده و قابلیت اجرای تبلیغات روی آنتن را دارد.

این گیت که ساخت کشور ایران می باشد دارای قیمت مقرون به صرفه ای است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *