گیت فروشگاهی B100

گیت فروشگاهی B100

via

گیت ضدسرقت فروشگاهی  b100

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: ۲ عدد
فرکانس پاسخ گویی: ۲/۸ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی  B100

گیت فروشگاهی مدل B100 در دسته ی دزدگیرهای فروشگاهی قرار دارد که از سیستم RF بهره مند است. برای این گیت از لیبل ۴*۴، تگ صدفی و گلفی متوسط، تگ بزرگ و تگ قلمی یا همان تگ  pencill (پنسل) استفاده می شود. از دلایل استقبال مصرف کنندگان برای خرید دزدگیر فروشگاهی  b100این است به نسبت کارایی بالایی که دارد از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد

.معرفی گیت فروشگاهی  B100

در ادامه به معرفی گیت فروشگاهی  B100می پردازیم. گیت فروشگاهی RF به خاطر پوشش بالای فرکانسی، لیبل امنیتی و تگ فروشگاهی با اندازه های مختلف در هایپر ماکت ها و فروشگاهای بزرگ که تمام اقلام پوشاک، لوازم ارایشی عطر و ادکلن، کیف و کفش، لوازم ورزشی، لوازم آشپزخانه و کتاب فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی  C100، گیت فروشگاهی  D100 و گیت فروشگاهی  DH700 اشاره نمود.

گیت فروشگاهی  B100

همچنین لازم به ذکر است از گیت ضد سرقت  RFدر صورت نیاز برای کتابخانه و بایگانی باید از لیبل با اندازه ۴*۴ استفاده شود چون نسبت به لیبل ۱*۴ نازک تر بوده و به راحتی لای صفحات کتاب جای میگیرد. ضمنا این گیت فروشگاهی تمام نقاط کور فروشگاه را پوشش میدهد که از ارتفاع پایه گیت ۱۵۴سانتی متر ، عرض ۴۳ سانتی متر و ضخامت پایه ۸سانتی متر  برخوردار است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت گیت ضد سرقت فروشگاهی  B100بین مصرف کندگان خود این است که نسبت به عرض خروجی فروشگاه میتوان از ۳ پایه به صورت RX/TX/RX (گیرنده/فرستنده/گیرنده)تا ۷ پایه نصب شود.

از وسایل جانبی گیت فروشگاهی  B100آداپتور میباشد. دزدگیر فروشگاهی مدل b100 به دلیل برخورداری از جنس آلومینیوم ضد حریق بوده و در صورتی که در معرض شدید آفتاب قرار بگیرد مشکلی در آلارم دادن به وجود نمی آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *