گیت فروشگاهی C100

گیت فروشگاهی C100

via

گیت ضدسرقت فروشگاهی  C100

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: ۲ عدد
فرکانس پاسخ گویی: ۲/۸ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی C100

گیت فروشگاهی مدل C100 از دسته ی دزدگیرهای فروشگاهی می باشد که دارای سیستم RF می باشد. از این گیت برای لیبل ۴*۴، تگ صدفی، گلفی متوسط و بزرگ، و تگ قلمی یا همان تگ  pencill (پنسل) استفاده می شود. قیمت و خرید گیت فروشگاهی C100 به خاطر پوشش بالای فرکانسی مقرون به صرفه می باشد.

معرفی گیت فروشگاهی C100

در ادامه به معرفی گیت فروشگاهی  C100می پردازیم. گیت فروشگاهی C100 از به خاطر وجود لیبل امنیتی و تگ فروشگاهی با اندازه های مختلف در هایپر ماکت ها و فروشگاهای بزرگ که تمام اقلام لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، لوازم ورزشی، کیف و کفش، پوشاک، لوازم آشپزخانه و کتاب فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی  B700، گیت فروشگاهی  B100 و گیت فروشگاهی  DH700 اشاره نمود.

گیت فروشگاهی  C100

همچنین لازم به ذکر است از گیت ضد سرقت  RFدر صورت نیاز برای کتابخانه و بایگانی باید از لیبل با اندازه ۴*۴ استفاده شود چون نسبت به لیبل ۱*۴ نازک تر بوده و به راحتی لای صفحات کتاب جای می گیرد. ضمنا این گیت فروشگاهی تمام نقاط کور فروشگاه را پوشش می دهد که از ارتفاع پایه گیت ۱۶۰سانتی متر ، عرض ۳۴٫۵ سانتی متر و ضخامت پایه ۶سانتی متر  برخوردار است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت گیت ضد سرقت فروشگاهی  C100بین مصرف کندگان خود این است که نسبت به عرض خروجی فروشگاه می توان از ۳ پایه به صورت RX/TX/RX (گیرنده/فرستنده/گیرنده)تا ۷ پایه نصب شود.

از وسایل جانبی گیت فروشگاهی  C100آداپتور می باشد. دزدگیر فروشگاهی مدل c100 به دلیل برخورداری از جنس آلومینیوم ضد حریق بوده و در صورتی که در معرض شدید آفتاب قرار بگیرد مشکلی در آلارم دادن به وجود نمی آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *