گیت فروشگاهی D100

گیت فروشگاهی D100

via

گیت ضدسرقت فروشگاهی  D100

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: ۲ عدد
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲ مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی D100

گیت فروشگاهی مدل D100 از دسته ی دزدگیرهای فروشگاهی می باشد که دارای سیستم RF می باشد. از این گیت برای لیبل ۴*۴، تگ صدفی، گلفی متوسط و بزرگ، و تگ قلمی یا همان تگ  pencill (پنسل) استفاده می شود. از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید گیت فروشگاهی D100 به خاطر پوشش بالای فرکانسی مقرون به صرفه می باشد.

معرفی گیت فروشگاهی D100

در ادامه به معرفی گیت فروشگاهی D100 می پردازیم. گیت فروشگاهی D100 از به خاطر وجود لیبل امنیتی و تگ فروشگاهی با اندازه های مختلف در هایپر ماکت ها و فروشگاهای بزرگ که تمام اقلام لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، لوازم ورزشی، کیف و کفش، پوشاک، لوازم آشپزخانه و کتاب فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی  C100، گیت فروشگاهی  B100 و گیت فروشگاهی  DH700 اشاره نمود.

گیت فروشگاهی D100

از گیت فروشگاهی D100 در صورت نیاز برای کتابخانه و بایگانی باید از لیبل با اندازه ۴*۴ استفاده شود چون نسبت به لیبل ۱*۴ نازک تر بوده و به راحتی لای صفحات کتاب جای می گیرد. ضمنا این گیت فروشگاهی تمام نقاط کور فروشگاه را پوشش می دهد که از ارتفاع پایه گیت ۱۵۴سانتی متر ، عرض ۴۳ سانتی متر و ضخامت پایه ۸سانتی متر  برخوردار است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت گیت ضد سرقت فروشگاهی  D100بین مصرف کندگان خود این است که نسبت به عرض خروجی فروشگاه می توان از ۳ پایه به صورت RX/TX/RX (گیرنده/فرستنده/گیرنده)تا ۷ پایه نصب شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *