گیت فروشگاهی D700H

گیت فروشگاهی D700H

via

گیت ضدسرقت فروشگاهی d700h

نوع تکنولوژی : RF
تعداد آنتن: ۲ آنتن
فرکانس پاسخ گویی : ۸٫۲مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی D700H

قطعا زمانی که بحث گیت فروشگاهی به میان می آید، کالای موردنظر فروش آن فروشگاه مهم می باشد که گیت با چه فرکانس و چند آنتن مورد نیاز هست. گیت ها نسبت به نوع کالا که پوشاک، کتاب، فلز و بدلیجات و … باشد مورد استفاده قرار میگیرد. باید بگوییم گیت فروشگاهی RF نسبت به نوع گیت فروشگاهی تگ و لیبل امنیتی هم انتخاب میشود که قطعا برای کتاب لیبل مورد استفاده قرار میگیرد و برای پوشاک از تگ های متوسط و درشت استفاده میشود.

 

معرفی گیت فروشگاهی D700H

در ادامه به معرفی گیت فروشگاهی D700H می پردازیم. این گیت فروشگاهی مناسب برای استفاده در کتابخانه، پوشاک، اسباب بازی فروش ها، کیف و کفش می باشد. گیت فروشگاهی D700 نسبت به درب ورودی و دهانه ورودی فروشگاه تعیین میشود که باز لیبل و تگ فروشگاهی هم نسبت به فاصله آنتن ها مورد استفاده قرار میگیرد. دزدگیر فروشگاهی مدل d700h قابلیت نصب ۳ پایه را دارد به این صورت که یک گیرنده در وسط و دو عدد فرستنده در طرفین نصب شود که البته برای فروشگاه های بزرگتر تا ۷ عدد پایه هم قابل استفاده و نصب میباشد.

گیت فروشگاهی D700H

گیت فروشگاهی D700H

گیت فروشگاهی D700H نسبت به دهانه ورودی فروشگاه قابلیت تغییر فرکانس مرکزی به ۲/۷ مگا هرتز و ۵/۹ مگار هرتز میباشد. جنس بدنه گیت فروشگاهی D700H پلکسی در دو رنگ شفاف و قهوه ای روشن موجود است. همچنین ارتفاع آنتن ها ۱۶۰ cm به عرض ۳۸ cm و ضخامت پلکسی ۲ cm و ضخامت پایه ۱۳ cm است. البته برای لیبل ۴*۴ باید عرض دهانه ورودی ۱۲۰ cm و برای تگ صدفی یا گلفی متوسط ۱۴۰ cm و تگ صدفی یا گلفی بزرگ ۱۷۰ cm باشد که نتیجه بهتری داشته باشد که البته اگر دهنه ورودی فروشگاه بزرگ تر باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید گیت فروشگاهی D700H با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *