گیت فروشگاهی WG

گیت فروشگاهی WG

via

گیت فروشگاهی دبلیو جی WG

نوع تکنولوژی :RF
تعداد آنتن : جفت آنتن
فرکانس پاسخ گویی : ۸٫۲مگا هرتز

معرفی گیت فروشگاهی WG

گیت فروشگاهی دبلیو جی آمریکا با پوشش فرکانسی ۸٫۲ مگا هرتز قدرت جوابگویی بالایی دارد. گیت WG در ۶ مدل گیت فروشگاهی AD، گیت فروشگاهی لین گارد، گیت فروشگاهی پرو پریمیر، گیت فروشگاهی پریمیر گارد، گیت فروشگاهی اسکای گارد و گیت فروشگاهی مولتی گارد می باشد. از نظر کارشناسان ایده برتر خرید گیت فروشگاهی WGبا توجه به امکاناتی که دارد مقرون به صرفه است. از این گیت فروشگاهی در هایپر مارکت های بزرگ با تعدد صندوق و تردد بالا استفاده می شود.

معرفی گیت فروشگاهی WG

در ادامه به معرفی گیت فروشگاهی WG می پردازیم. این گیت فروشگاهی هیچ گونه تداخلی با گیت های مجاور ایجاد نمی کند. فاصله ی مناسب این گیت فروشگاهی برای تگ فروشگاهی متوسط ۲۰۰ سانتی متر و برای تگ بزرگ ۳۰۰ سانتی متر می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به گیت فروشگاهی امرسک Amersec Acrylic، گیت فروشگاهی نداپ Nedap FL30 و  گیت فروشگاهی نداپ Nedap FL45 اشاره کرد.

گیت فروشگاهی WG

گیت فروشگاهی WG قابلیت عدم نویز پذیری را دارا می باشد. نوع فریم آنتن گیت ضد سرقت دبلیو جی شیشه و میله می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید گیت فروشگاهی با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *